Klientų atsiliepimai

Kiekvieno kliento istorija - skirtinga, tačiau būtent tai ir parodo miego įpročių formavimo ir konsultacijų efektyvumą.

Ieškojau būdo gydyti nemigai be vaistų

Nemiga, mane kankino jau seniai, prieš 10 metų buvau sirgusi onkologine liga, visas pilnas gydymas, chemoterapija, ko pasekoje pradėjo kankinti nemiga, o kai prieš metus vyras susirgo Covid-19 , mane jau atsigulus į lovą apimdavo panikos priepuoliai, tada jau kreipiausi į gydytoją psichiatrę pagalbos ir žinoma pagalba buvo medikamentinis gydymas.

Po paskutinio eilinio apsilankymo pas gydytoją psichiatrę (pas kurią jau lankiausi metus dėl nerimo, panikos priepuolių ir žinoma nemigos), supratau, kad nemedikamentinės pagalvos nesulauksiu, o tik labiau grimsiu į gyvenimą su vaistais, o pati būdama vaistininkė supratau, kad to pasekmė bus tik didesnė priklausomybė ir su tuo susijusios pasekmės.

Pradėjau internete ieškoti alternatyvios pagalbos ir sutikau Agnę, kurios požiūris į nemigos gydymą, man patiko, todėl nusprendžiau pabandyti. Iki to laiko jau pati buvau susimažinusi vaistų nuo nemigos dozę, kad nekankintų vadinamas abstinencijos sindromas ir su Agne jau pradėjus dirbti, kai nevartojau migdomųjų, žinoma be jų miegas buvo nekokybiškas, buvo sunku užmigti, ilgai vartydavausi lovoje, o to pasekmė nerimas, bloga savijauta.

Agnė mane labai motyvavo, pasiūlė dienos režimą, maisto papildus, rekomendavo ir mitybos gaires, kurios buvo logiškai pagrįstos, kodėl, tam tikru laiku reikia valgyti ir tam tikros grupės maisto produktus, kaip jie reguliuoja mūsų hormonų pusiausvyrą. Taip pat daug sužinojau ir apie miego higieną, mano miegamajame atsirado akių raištis, ausų kištukai..... Jau antrą savaitę vykdant visus Agnes nurodymus pradėjau greičiau užmigti, sumažėjo nerimas, dieną geriau jaučiausi.

Ačiū Agnei už profesionalią pagalbą, už man įduotus įrankiui, suteiktas žinias. Po mėnesio konsultacijų kurso, tikrai galiu teigti, kad nemigą galima išgydyti ir nemedikamentiniu būdu ir labai gaila, kad mums gydytojai neteikia tokių žinių.

Ilona iš Kauno, 56 m.

Patvirtintas atsiliepimas

Agnė padėjo įtvirtinti naują miego rėžimą

Daug metų vis planavau keisti miego įpročius, kol galiausiai supratau, kad reikia specialisto pagalbos. Kreipiausi į miego trenerę Agne ir labai tuo džiugiuosi. Agnė ramiai ir užtikrintai padėjo sudėlioti mano vakaro veiklas taip, kad sugebėčiau eiti anksčiau miegoti ir užtektų laiko gerai pailsėti.

Esu labai dėkinga Agnei, nes su jos pagalba įveikiau senus nesveikus įpročius ir įtvirtinau naują miego režimą.

Giedrė iš Vilniaus, 43 m.

Patvirtintas atsiliepimas

Niekaip negalėjau nueiti anksčiau miegoti

Nusprendžiau kreiptis pas Agnę su tikslu normalizuoti savo miego rutiną - eidavau miegoti vėlai, visada naršydavau internete prieš miegą, o ryte jaučiausi neišsimiegojusi ir be energijos. Žadėjau sau, kad tą pačia diena eisiu anksčiau miegoti, bet viskas kartojosi.

Supratau, kad tai man trukdo kai priaugiau truputį svorio, visai nebuvo energijos nei sportui, nei savo asmeninių projektams įgyvendinimui.

Su Agne susitikome gyvai, susipažinome. Paskui užpildžiau pateiktą klausimyną ir ji pasiruošė savo išvadas ir rekomendacijas apie tai, kaip man susitvarkyti savo miego rutiną.

Iš pradžių buvo sunku ką nors pakeisti po 10-ies metų tokio „rėžimo”, tačiau vėliau pakeičiau darbą, atsilaisvinau laiką vakarais savo asmeniniam projektams ir sportui, o dabar užverčiu kompiuterį 22.00 - tai padeda man laikytis miego higienos ir eiti laiku miegoti.

Stengiuosi laikytis režimo ir savaitgaliais. Esu labai dėkinga Agnei už rekomendacijas ir palaikymą, nes disciplina yra laisvė - taip ji pasakė mūsų susipažinimo metu. Ačiū.

Valerija iš Vilniaus, 29 m.

Patvirtintas atsiliepimas