Patobulinus visus tris gyvenimo būdo veiksnius galime pagerinti ne tik fizinę, bet ir psichinę sveikatą.
Nemiga yra dažniausiai pasikartojanti miego problema, kurios simptomai yra: sunku užmigti, išlaikyti miegą, atsikeliama anksčiau laiko.
Gera miego rutina gali ne tik pagerinti miego kokybę, bet ir padėti kovojant su miego sutrikimais, tokiais kaip nemiga ar miego apnėja.
Dantų griežimas yra vienas iš miego sutrikimų, tačiau kaip žinoti, jog naktį griežiame dantimis? Kokie simptomai gali išduoti apie tai?
Stresas neleidžia mums užmigti, o kai negalime užmigti ir išsimiegoti - stresuojame. Tai tampa tarsi užburtas ratas.
7 veiksmingi būdai, kaip sustabdyti nerimą pandemijos metu, kuris paveikia jūsų miegą ir gyvenimo kokybę.
Tai naudinga priemonė, naudojama norint ištirti kiek subalansuoti esame įvariose gyvenimo srityse ar vaidmenyse, nusistatyti augimo sritis.
Kodėl nereikėtų spausti snooze mygtuko prieš atsikeliant? Kodėl niekaip nepavyksta nueiti miegoti anksčiau? Kaip lengviau atsikelti ryte?
Nuovargis dienos metu, energijos trūkumas ir irzlumas, tai ne vieninteliai miego trūkumo požymiai, kuriuos siunčia jūsų kūnas.
Visa dažniau kalbama apie televizoriaus daromą žalą vaikams, jų miegui ir kokybei. Kodėl ir kokia veikla užsiimti likus valandai iki miego?
Miegas nėštumo metu yra toks pat svarbus kaip valgymas ir judėjimas, nes miego metu vyksta daug gyvybiškai svarbių procesų.
Miego trūkumas veikia ne tik mūsų vidų, išorę, bet ir senėjimo procesus. Dėl prasto miego oda gali tapti neelastinga, paburkusi ir blyški.
Miego aplinka yra viena dažniausiai pamirštamų sudedamųjų dalių gerai miego kokybei užtikrinti. Iš ko ji susideda ir kaip ją susikurti?
Pritaikę keletą naujų įpročių galite sau palengvinti atsikėlimą ir ryto rutiną, pradėti dieną su mažiau streso bei įtampos.
Gilusis miegas tai labai svarbi miego fazė. Jo metu atsistato kūnas, sustiprėja imuninė sistema, išsivalo smegenys. Kiek, kada, kodėl?