Nemokamas 15 minučių skambutis

su miego trenere Agne

Kiekviena miego konsultacija prasideda nuo įžanginio skambučio.

Kviečiu trumpam skambučiui, kurio metu galėsime susipažinti ir pasikalbėti apie jus dominančias temas. Skambučio metu galėsite:

Plačiau papasakoti apie save ir turimas miego problemas ir kiek laiko su jomis gyvenate
Pasakyti, ar jau bandėte jas spręsti ir kaip sekėsi (ar nesisekė)
Įsivertinti, ar esate pakankamai motyvuotas imtis mano rekomenduojamų veiksmų

Tuo tarpu aš, išgirdusi kas jus domina, galėsiu:

Patarti ar verta konsultuotis toliau ir spręsti jūsų turimas miego problemas metodais, kurių jus mokyčiau
Įvertinti ar jūsų simptomai duoda pagrindo manyti, kad miego problemos praeis savaime
Plačiau papasakoti apie būdus jūsų miego problemoms spręsti ir kodėl jie gali būti veiksmingesni už vaistus
Plačiau papasakoti apie būdus jūsų miego problemoms spręsti ir kodėl jie gali būti veiksmingesni už vaistus

Klientų atsiliepimai

Kiekvieno kliento istorija - skirtinga, todėl būtent tai ir parodo miego įpročių formavimo ir konsultacijų efektyvumą.

Valerija, 30 m.

Projektų vadovė

PATVIRTINTA

Nusprendžiau kreiptis pas Agnę su tikslu sutvarkyti savo miego rutiną - eidavau miegoti vėlai, visada naršydavau internete prieš miegą, o ryte jaučiausi neišsimiegojusi ir be energijos.

Esu labai dėkinga Agnei už rekomendacijas ir palaikymą, nes „disciplina yra laisvė" - taip ji pasakė mūsų susipažinimo metu. Ačiū.

Donatas, 25 m.

IT specialistas

PATVIRTINTA

Apie 6 metus turėjau bėdą, gydytojai negalėjo pasakyti kas man yra. Kreipiausi į Agnę neturėdamas visiškai jokių lūkesčių, tačiau praktiškai iš karto po sudarytos miego programos ir tam tiktų įpročių pakeitimo atsirado rezultatas.

6 metus trukusi problema sumažėjo iki minimumo arba dingo visiškai. Tai viena geriausių mano investicijų kokias esu padaręs, ir rekomenduoju Agnę visiems, kas nori pagerinti ne tik miegą, bet ir kasdieninį gyvenimą.

Giedrė, 43 m.

Teisininkė

PATVIRTINTA

Kreipiausi į miego trenerę Agnę ir labai tuo džiugiuosi. Agnė ramiai ir užtikrintai padėjo sudėlioti mano vakaro veiklas taip, kad sugebėčiau eiti anksčiau miegoti ir užtektų laiko gerai pailsėti.

Esu labai dėkinga Agnei, nes su jos pagalba įveikiau senus nesveikus įpročius.

Eglė, 42 m.

Įmonės vadovė

PATVIRTINTA

Nemiga atsirado dėl sukauptų neigiamų emocijų, o po vaistų, akupunktūros, šamanų, meditacijos ir knygų ir dar kažko - atradau Agnės puslapį.

Iš pradžių atsisakiau migdomųjų, tada mečiau antidepresantus.

Miegu be tablečių, nebebijau ateinančios nakties. Ačiū už tokią didelę pagalbą ir sėkmės visiems  - pasitikėjimo ir tikėjimo, jog tikrai viskas įmanoma.

Ilona, 56 m.

Vadybininkė

PATVIRTINTA

Nemiga, mane kankino jau seniai, pradėjau internete ieškoti alternatyvios pagalbos ir sutikau Agnę, kurios požiūris į nemigos gydymą, man patiko.

Agnė mane labai motyvavo, pasiūlė dienos režimą, maisto papildus, rekomendavo ir mitybos gaires, kurios buvo logiškai pagrįstos.

Po mėnesio konsultacijų kurso, tikrai galiu teigti, kad nemigą galima išgydyti ir nemedikamentiniu būdu ir labai gaila, kad mums gydytojai neteikia tokių žinių.

Martynas, 27 m.

Architektas

PATVIRTINTA

Kreipiausi į Agnę pamatęs reklamą internete. Iš pradžių juokiausi, kad tikrai gerai veikia tikslinė reklama socialiniuose tinkluose, nes pateikė tikrai į dešimtuką.

Negalėčiau sakyti, kad buvau išsimušęs iš miego ritmo, nes tiesiog nepamenu, kad kažkada būčiau jį turėjęs. Nuo ankstyvos paauglystės mėgau naktimis skaityti ar dar ką nors veikti, bet vėliau, tai peraugo į rimtą problemą.  Agnė išanalizavo mano miego situaciją ir sudarė nesunkiai vykdomą planą, kurio dėka per kelias savaites pradėjau eiti miegoti 23:00 ir keltis 7:00.  

Labai rekomenduoju pradėti Agnės kursą visiems kenčiantiems nuo miego sutrikimų, nes įsitraukus į programą su specialistu procesas pasidaro gerokai lengvesnis ir malonesnis.